nnwlublin

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

 

rzt
rok zolnierzy wykletych

Festiwal NNW

Wojewoda-Lubelski


Prezydent-Miasta-Lublina

 kuratorium oświaty

 

Zrealizowane-przy-pomocy-finansowej-Miasta-Lublin

klodka

Monodram "Melduję tobie Polsko. Rotmistrz Pilecki" - twórcy

Przemysław Tejkowski urodził się w 1968 r.. w Krakowie. Aktor, absolwent PWST w Krakowie. Pracował w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Teatrze Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, Teatrze Bagatela w Krakowie. W latach 2007 – 2011 był Dyrektorem Naczelnym  Teatru im.  Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Był członkiem Zarządu TVP S.A. W dorobku posiada kilkadziesiąt ról teatralnych, kilka filmowych, był współpracownikiem Radia Rzeszów, dla którego stworzył kilkaset autorskich audycji, w tym kilkanaście słuchowisk.
Jest autorem kilku sztuk teatralnych ( „Ostatnie tango z Herbertem, „ A ponad ziemią z kulami latały brylanty. Rzecz o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim”, „Motel pod mocnym Amorem”, „Księżniczka na ziarnku grochu” wg H. Ch. Andersena ).
Sławomir Gaudyn aktor, reżyser. Pracował w teatrach w Tarnowie, Zielonej Górze, Bielsku-Białej, Rzeszowie.  Jako reżyser współpracuje z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Teatrem im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, Teatrem „Syrena „ w Londynie, Polskim Studiem Teatralnym w Wilnie. Na rzeszowskiej scenie wyreżyserował m.in. „Odprawę posłów greckich”,  „O nim zapomnieć nie wolno. Rzecz o Łukaszu Cieplińskim”,  "18729"- spektakl o Józefie Szajnie.
Jacek Chrobak ur. 22.11.1970 r w Rzeszowie – muzyk instrumentalista, kompozytor muzyki filmowej i ilustracyjnej i teatralnej,aranżer. Pracownik TVP S.A. Oddział w Rzeszowie.